9 надихаючих акаунтів про їжу

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/insta_eda_glavnaya_800_534-min.jpg

 

Є таке повір’я: не запостили Селфі з другом – значить не зустрічалися, а не запостили фото їжі – значить не їли. Щоб всі були спокійні (ви поїли і в шапці) – викладайте звіти в Інстаграмі, а щоб робити це красиво – надихайтеся еталонними акаунтами. Ділимося деякими з тих, які надихають нас.

 

  1. Spoon Fork Bacon

Цей блог – результат колаборації двох талановитих дівчат: фуд-стиліста та фотографа. Їжа на фото не тільки красива, але і смачна, в чому можна переконатися, повторивши подвиг по її приготуванню. А рецепти можна знайти в блозі.

 

  1. Food Republic

Обережно – фото їжі в цьому блозі відрізняються підвищеною оригінальністю. А крім фотографій тут можна знайти багато енциклопедичної інформації про їжу – не дивно, що він такий популярний.

 

  1. Kimberley Hasselbrink

Відомий фуд-блогер розповідає про просту і добре знайому їжу так, як ніби відкриває новий світ. Читати дуже цікаво та можна взяти ідеї для фото.

 

  1. Matthew Jennings

Меттью Дженнінг – чоловік на кухні. Це дуже сексі блог про їжу, почитавши як це робить Меттью – вам обов’язково захочеться повторити.

 

  1. The Faux Martha

Крім того, що цей блог молодої мами про їжу, в ньому Мелісса сповідує принципи фотографії less is more – не більш одного предмета на фото.

 

  1. Dylanjho

Чи любите ви рибу і морепродукти так як фотограф Ділан Джеймс Хо? Блогер багато подорожує і паралельно може докладно розповідати про страви, які куштує, їх походження, а головне – описувати їх смак, як ніби ви тільки що самі це все спробували.

 

  1. Salad Pride

Це унікальний експеримент Девіда Беза – кожен день блогер викладає новий салат з докладним рецептом. За рік – жодного повторення! А ви так можете?

 

  1. Straightforward Nutrition

Це дуже корисний блог, вірніше він про смачну і корисну їжу дієтолога зі Швеції. Можна надихатися не тільки фотографіями, але і рецептами для здорового способу життя.

 

  1. Ida Frosk

Норвезька блогерша Іда Фроск не просто приймає їжу, вона святкує. Її страви у вигляді химерних картин завжди присвячені якимось поточним події: Олімпіаді або першому снігу. Спробуйте придумувати привід щодня, а потім ще і креативити на цю тему!

 

Посилання на джерело: www.wonderzine.com