Застуда: захисти дитину

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/zashhitit_rebenka_ot_prostudy_1.jpg

Як вберегти дитину від застуди

Чого найбільше за все бояться батьки? Дитячих хвороб! Коли у дітей висока температура, їх не впізнати: пропадає апетит, вони мляві, не проявляють інтересу навіть до улюблених іграшок. У будинку не чути сміх, а батьківське серце стискається до розміру горіха і готово розколотися на тисячу дрібних частин. З настанням холодів, у міжсезоння, стартує традиційна пора ГРВІ.

Запобігти хворобі легше і економніше, ніж її лікувати. Як же вберегти дитину від застуди? Існує кілька нехитрих правил, дотримання яких вбереже ваше чадо.

Якщо малюк все ж таки захворів? Що робити, підкажуть наші консультанти

Переходьте в діалог та отримуйте більше відповідей на запитання

Дізнатися

1. Людина – головний переносник вірусів

Постарайтеся уникати місць скупчення людей, особливо тих, де багато дітей. Відкладіть походи в кінотеатри, театри, ігрові кімнати. Вирушаючи в супермаркет за продуктами, намагайтеся залишити дитину вдома. Якщо у вас є можливість уникнути поїздки в громадському транспорті на користь пішої прогулянки, то зробіть це. Прогулянка на свіжому повітрі зміцнить імунітет, “нагуляє” апетит і сон.

 

2. Пам’ятайте про дистанції

Звертайте увагу дитини на те, що в сезон ГРВІ необхідно триматися подалі від інших людей. Особливо від тих, які з видимими ознаками хвороби, що починається: чхають, сякаються і кашляють.

 

3. Руки – один з основних джерел інфекції

Тому не знімайте з себе та дитини рукавички в громадському транспорті, щоб не доторкатися до поручнів голими руками. Дотримуйтеся цього правила і під час перебування в громадських місцях. Адже дверні ручки – розсадники мікробів. Навіть найменших крихіток вчіть відразу ж мити руки, приходячи в приміщення з вулиці або перед тим, як щось з’їсти. Якщо ж немає можливості обполоснути руки водою з милом, то запасіться гігієнічними і дезінфікуючими серветками.

 

4. Волого та прохолодно

Слідкуйте за параметрами повітря в приміщеннях, які відвідує ваша дитина. Вірусні частинки просто обожнюють сухі, пилові, жаркі квартири, групи в дитячих садах, шкільні кабінети. Тому хочете запобігти ГРВІ, провітрюйте приміщення як можна частіше. Робіть вологе прибирання або ж придбайте зволожувач. Слідкуйте за показаннями вологості за допомогою гігрометра. Оптимально, щоб стрілка його перебувала в межах від 40 до 70%. А ось температура на кімнатному термометрі повинна показувати від 16 до 22 ° C. Запам’ятайте: дитина повинна бути одягнена в комфортний теплий одяг, але вдихати прохолодне вологе повітря! Як доповнення використовуйте краплі або аерозолі на основі сольових розчинів для зволоження слизової дихальних шляхів.

Дотримання цих простих правил значно зменшує ймовірність захворювання на застуду. Вони застосовні не тільки до дітей, але і дорослим. Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина і ви висипалися, дотримувалися активного способу життя і повноцінно харчувалися.

Які ще методи “не захворіти” існують для доросих? Наші консультанти підкажуть

Переходьте в діалог та отримуйте більше відповідей на запитання

Перейти до спілкування