Осінь 2020 в Україні

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/optimized-toad.png

Прогноз епідеміолога на осінь

В країні може знову закритися більшість підприємств. Україна чекає тотальний жорсткий карантин “: епідеміолог дав прогноз на осінь.

В Україні найближчим часом можуть посилити карантин. Це пов’язано з тим, що з приходом осені кількість випадків інфікування коронавируса, ймовірно, буде рости.

Про це заявив кандидат медичних наук, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, епідеміолог Андрій Александрін виданню “Гордон”.

На думку експерта, внаслідок активації коронавируса може знову закритися більшість підприємств і компаній.

“Потрібно розуміти, для чого відповідальні уряди впроваджують карантинні заходи в своїх країнах. Для того, щоб знизити навантаження на систему охорони здоров’я і підготуватися до гірших сценаріїв. В Україні з початку карантину ніяких системних змін не відбулося ні в охороні здоров’я, ні в освіті”, – сказав Александрін.

Епідеміолог зазначив, що медики зараз в країні фіксують наростання захворюваності, а з приходом осені, коли діти підуть в школи і дитсадки, ситуація почне погіршуватися.

“Зараз неможливо повернутися до життя, яке було в докарантинні часи. У нас йде наростання першої хвилі COVID-19.

З приходом осені ми побачимо зростання ГРВІ через те, що діти підуть в школи і дитсадки. Ситуація буде погіршуватися. А враховуючи то, що у нас не відбулося ніяких системних змін, я думаю, нас чекає черговий тотальний жорсткий карантин. Доведеться все закривати, тому що іншого виходу не буде. Залишається питання: а чи погодяться люди на такий карантин? Тим більше, що ситуація ускладниться проведенням місцевих виборів. На цьому тлі політики почнуть грати, і це погіршить епідеміологічну ситуацію “, – вважає Андрій Александрін.

Нагадаємо, 26 серпня уряд продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня.


Крім того, через різке зростання числа інфікованих коронавірусом серед молоді Кабінет міністрів прийняв рішення заборонити роботу нічних клубів і дискотек, а також інших розважальних закладів, діяльність яких пов’язана з організацією дозвілля.

Джерело: tsn.ua