Нові консультанти: Лимон’єр і Акацина

Лимон’єр, Акацина і Малінеса розкажуть як правильно піклуватися про здоров’я

На нашому сайті не тільки можна почитати корисну інформацію про те, як піклуватися про здоров’я, а й задати питання нашим консультантам. Знайомтеся!

 

Лимон’єр – усміхнений красень здоровань, який завжди в гарному настрої. За годину до зустрічі з інвестором запросто може вийти на пробіжку, щоб розім’ятися, і після цього блискуче проводить зустріч! Його часто запитують колеги, як йому вдається тримати себе в формі, бути успішним в бізнесі, все встигати і при цьому завжди посміхатися. Лімольер стверджує, що відповідь – це не пару пропозицій в месенджері або пост в Інстаграме. Це – стиль життя, секретами якого він готовий поділитися з вами. Задавайте питання Лимон’єру і будьте успішні і здорові як він.

Акацина – лікар у другому поколінні. Її батько лікар-кардіолог, який прищепив їй не тільки любов до професії, а й навчив як вести здоровий спосіб життя. Акацина – любляча мама і дружина, тому їй доводиться піклуватися не тільки про своїх пацієнтів. Якщо у вас є питання про те, як допомогти своїм близьким залишатися завжди здоровими і бадьорими – задавайте їх Акацині. Також вона готова поділитися секретами, як, весь час піклуючись про інших, самої залишатися здоровою і в хорошому настрої.

Малінесса – ще один консультант по здоров’ю порталу Health Club

“У будь-якій незрозумілій ситуації – качай попу!”, – ось кредо нашого нового консультанта по здоров’ю і спорту Малінесси. Ви зможете отримати від неї консультації про те, як займатися спортом без шкоди для здоров’я. Так-так, навіть фізична активність – не завжди здорово, якщо займатися спортом без певних знань. Як зробити спорт частиною вашого життя без напруги та стресу, як зберегти молодість і добре самопочуття, як не переборщити з фізичною активністю й не нашкодити собі – запитаєте Малінессу. Вона знає про це все, і навіть більше! Вона стане вашою найкращою фітнес-подругою, яка навчить вас піклуватися про себе і допоможе на шляху до нової версії себе. Підписуйтесь на новини порталу HealthClub, стежте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити марафони і челленджи з Малінессой. А також готуйте свої запитання! На порталі HealthClub тільки корисна та практична інформація, й відповіді наших консультантів на ваші питання в реальному часі.

Сайт healthclub.com.ua об’єднує тих, хто розуміє, що здоров’я – найкраща інвестиція. Тут не буде сухих статей, “Хелсклаб” – це інтерактив, живі приклади і безцінний досвід тих, хто вже став на шлях здорового способу життя. Стаєте частиною нашої спільноти, а Лімольер і Акаціна завжди допоможуть порадою, підбадьорять і мотивують.

Познайомтеся з Лимон’єром та Акациною за посиланням: HealthClub YouTube

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *