Малина або парацетамол?

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/optimized-egx9.png

Що краще допомагає – народні засоби або ліки?

Зима знову випробовує нас на міцність. Різкі перепади температури сприяють простудним захворювань. Як зробити так, щоб вірус відступив? Які профілактичні заходи є найбільш дієвими?
Про це ми запитали жителів району.

 

З.І.Гусельнікова, с.Сладково:

– Я хворію рідко. Вважаю, що найкращою профілактикою є спорт. Сама активно фізкультурою не займаюся, але влітку на велосипеді – кожен день. Потрібно більше бувати на свіжому повітрі, рухатися, ходити пішки. І ще: не можна в морозну погоду укутуватися з голови до ніг. Може трапитися перегрів тіла, і тоді будь-який протяг викличе застуду.

Також з метою профілактики в їжу додаю часник, цибулю. П’ю чай гарячий.
До лікарів звертаюся тільки в крайньому випадку. Якщо застуда не відступає, то приймаю ліки. Зараз всюди вводиться масковий режим. Думаю, що маски допомагають уберегтися від вірусу, їх потрібно носити, особливо якщо знаходишся в громадському місці, де багато людей.

 

Л.І.Мандріна, с.Лопазное:

– При простудних захворюваннях в першу чергу лікуємося народними засобами. Цибуля, часник, мед. Якщо хвороба не проходить, тоді, звичайно, йдемо в аптеку за ліками. Адже зараз можна купити будь-які медикаменти. Краплі в ніс, таблетки від кашлю, від температури – ось так і боремося із застудою.

Зі мною зараз проживає чотирирічний онук, недавно тільки перехворів. На прийом не поведемо, так як в черзі до лікаря є і хворі дітлахи. Тому, якщо можливо, викличемо лікаря додому, щоб подивився.

 

Н.І.Тіунова, с.Сладково:

– У мене троє маленьких дітей. Кілька днів вже не водила їх у дитячий сад, так як був невеликий нежить. Краплі в ніс не використовувала, бо не хочу привчати з дитинства дочок до ліків. Це ж може викликати звикання. Звичайно, якщо хвороба буде розвиватися, тоді вже необхідні медикаменти. А так всією сім’єю лікуємося народними засобами. Від кашлю – мед з цибулею. На ніч в шкарпетки насипаю гірчицю.

Можна зварити картоплю в «мундирі» і подихати. В чай обов’язково додаємо лимон. Ще ромашку заварюємо і п’ємо її замість чаю. Дуже добре допомагає!

 

С.Н.Кошкін, д.Покровка:

– Вважаю, що у мене міцний організм. Вболіваю рідко. А нежить – це для мене не хвороба. В чому секрет? Я мисливець, в будь-який час року часто й подовгу буваю в лісі, бігаю на лижах. Влітку кожен день обливаюся водою з криниці, взимку з лазні – в сніг! А потім знову паритися. Перепад температури заряджає організм бадьорістю. Паритися потрібно не тільки березовими віниками. Коли буваю в лісі, привожу додому ялинові гілки. Ось лапник-то в лазні вилікує від усього.

Народні засоби добре допомагають. Чай з медом потрібно пити. Так багато адже різних рецептів, щоб вилікувати застуду і не захворіти знову.

 

Т.Г.Вересова, д.Большое:

– Найефективніше лікування при застуді – чай ​​з малиною! Засіб, напевно, перевірене століттями. Тим більше, що багато пити лікарі навіть рекомендують при вірусних захворюваннях.

Але я знаю ще один спосіб. Якщо застудився, потрібно вийти на сніг босоніж і побігати. Потім зайти в будинок, добре розтерти ноги насухо і швидко походити по кімнатах. Організм отримує струс, мобілізує всі свої приховані резерви і успішно бореться з хворобою. Спочатку було неприємно ступень, навіть трохи боляче. А тепер – ні. Допомагає! Я так постійно роблю, тому кажу, що метод ефективний.
фармацевт.

Ось такі думки жителів району ми почули. Поки розмовляли з одними, підходили інші і давали поради, як лікувати застуду. Розтирати груди і спину теплим спиртом, парити ноги, на ніч прикладати мед на груди і багато іншого. Способів – не перелічити!

… Заходимо в одну з районних аптек. На стелажах, де розташовуються противірусні препарати, ліки від головного болю, для зниження температури – практично порожньо! «Не встигаємо привозити товар. Відразу розбирають !! Купують і парацетамол, і дорогі медикаменти, і сиропи на травах. Загалом, все, що допомагає вилікуватися », – сказала нам нам фармацевт.

Джерело