ОлСепт 75

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/olsept-produkt-1600-800.jpg

Усім зацікавленим сторонам

Щодо противірусної ефективності дезінфекційного засобу  «ОлСепт 75»

 

Купити

олсепт-усім-зацікавленим-469-365

Група фармацевтичних компаній «Лекхім» висловлює Вам свою щиру повагу, та надає до відома та використання у роботі наступну інформацію.

На звернення ПрАТ «Технолог» (м. Умань), яке входить до складу Групи фармацевтичних компаній «Лекхім», ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Національної Академії медичних наук України» провів лабораторні дослідження щодо ефективності віруліцидної дії дезінфекційного засібу «ОлСепт75» («AllSept 75»). Вивчення наявності противірусної  активності  засобу «ОлСепт 75» проводили на моделі аденовірусу 5 типу, що є  ДНК-вмістким вірусом і стійким до факторів навколишнього середовища. Дослідження здійснювали згідно з Методичними рекомендаціями «Визначення віруліцидної активності дезинфікуючих засобів», затвердженої наказом МОЗ України № 231 від 08.04.2009 р.

За результатами дослідження ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Національної Академії медичних наук України» надав Висновок: «Нерозведений засіб «ОлСепт75»  призводить до інактивації аденовірусу 5 типу через 1 хвилину.  Відповідно, засіб «ОлСепт75»  буде виявляти противірусну дію до оболонкових та менш стійких вірусів, зокрема – вірусів гепатиту В та С, вірусу грипу, вірусу імунодефіциту людини, кору, епідемічного паротиту, ротавірусних гастроентеритів, вірусів ЕСНО, Коксакі, коронавірусів людини, в тому числі SARS-CoV-2 та інших.

Таким чином, дезінфікуючий препарат «ОлСепт75» вітчизняного виробництва безпосередньо являється ефективним та дієвим засобом щодо знезараження та протидії розповсюдження короновірусної інфекції, що спричиняє захворювання COVID-19.