Геймери VS. Кіберспортсмени

https://www.healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/kiber_800_534.jpg

Геймери або Кіберспортсмени: в чому різниця

Більше 2 мільярдів людей хоча б раз у житті грали в комп’ютерну гру: неважливо, чи була це відеогра на робочому столі або проста аркада на мобільному пристрої. Але навряд чи бабусю, яка одного разу спробувала скласти пасьянс косинку, можна назвати геймером. Хто ж такі геймери і чим вони відрізняються від киберспортсменов?

Геймери

Відповідно до маркетингових досліджень, геймерская аудиторія дуже велика і різношерста. У комп’ютерні ігри грають школярі, підлітки, студенти; мами, тата і і діти; айтішники та бухгалтера, журналісти та лікарі; чоловіки та жінки. Але всіх їх об’єднує любов до комп’ютерних ігор як до способу розслабитися, провести час й отримати задоволення.

Всього у світі понад 1,2 млрд геймерів. Вони стежать за новинками, охоче реагують на кожен новий реліз і пробують нові ігри. Грати в компанії (по мережі) люблять більше 70% всіх геймерів. Вони включають комп’ютер або мобільний пристрій для того, щоб отримати новий заряд емоцій, рейтинги і номера в чартах їх мало хвилюють, головне – перемога в кожному наступному раунді. Якщо ви “зависали” в якійсь грі протягом хоча б кількох днів, ви – геймер.

Інша справа – кіберспортсмени.

Кіберспортсмени

Киберспортсменов в світі налічується в 2 рази менше, ніж звичайних геймерів, але тим не менше їх кількість все одно вражає: понад 600 млн.

Слово “кіберспортсмен” говорить само за себе, люди ставляться до комп’ютерних ігор набагато серйозніше, ніж геймери, вважаючи за краще прокачувати свої скіли в якійсь одній обраній раніше грі і мало цікавляться новинками. Вони стежать за рейтингами, заробляють очки, беруть участь в одиночних і командних змаганнях. Для кіберспортсменів проводять спеціальні Чемпіонати по тій чи іншій грі, де можна битися зі спортсменами або командами з різних країн. За свою перемогу кіберспортсмени отримують грошові призи і багато хто ставить перед собою саме таку мету – зайняти призове місце. Весь свій вільний від гри час вони вивчають суперників, слухають поради експертів, розробляють і покращують свою власну стратегію гри, щоб наступного разу показати кращі результати.

І так, кіберспортсмени заробляють на своїй пристрасті. Найбільшим грошовим призом були 2 млн доларів за перемогу команди з США в Counter Strike в 2008 році.

Найпопулярнішими комп’ютерними іграми для Чемпіонатів по всьому світу, є Counter Strike (у В’єтнамі, до речі, більш популярний її аналог – Crossfire) і DOTA, а в Китаї і СНД – це World of Tanks. Все, що цікавить кіберспортсменів – це поновлення саме цих ігор, а ще оновлення консолей і комп’ютерної техніки для поліпшення своїх результатів.

Можна сказати, що кіберспортсмени – це геймерская еліта, “динозаври”, яких об’єднує не суєтність ігрового світу, а прихильність одній грі, про яку вони знають все. Погодьтеся, такий витримці можна тільки позаздрити.

Якщо хочете спробувати себе в такому виді спорту – ласкаво просимо до лав киберспортсменов. Але не забувайте при цьому стежити за здоров’ям, адже тоді доведеться проводити за грою на комп’ютері ще більше часу.